Individuāli kalēja pakalpojumi.

Ražotāju aprindās, amatnieki vienmēr ir tikuši vērtēti augstu, turklāt, ne vien senos laikos, bet arī mūsdienās. Ja ir opcija pie kalēja vai kāda cita amatniecības pārstāvja veikt pasūtījumu, kurš ir veidots vienā eksemplārā, prece un arī pakalpojums uzreiz iegūst ekskluzīvu statusu. Metāla izstrādājumi vienmēr ir bijuši ļoti populāri – gan ražoti pēc pasūtījuma, gan rūpnīcās. Kalēju sniegto pakalpojumu klāsts ir ļoti ievērojams – interjēra priekšmeta, dizaina elementi, vārti kā arī žogi, logu restes, metāla konstrukcijas un vēl daudz kas cits. Metāla sijas ir pieprasīts produkts celtniecības un būvniecības firmām. Tāpat piedāvājumā arī citi metināšanas pakalpojumi.

 

Dzelzs trepju montāža.

Viens no populārākajiem pasūtījumu veidiem ir metāla kāpnes un trepju margas. Trepes kā arī margas ir veidotas arī lieliem pasūtījumiem daudzdzīvokļu namu jaunbūvēm. Metāla kāpnes privātmājās varētu kalpot par lielisku stila elementu, eleganti izlocītas ar kvalitatīvām nerūsējoša terauda margām. Kalēji kopā ar interjera dizaineriem ar lielu entuziasmu izstrādā dažādus piedāvājumus potenciālajiem un pastāvīgajiem  klientiem. Svarīgi atcerēties par margām. Trepju margas ir svarīgs drošības elements. Metāla margas ir ļoti izturīgas un drošas, tai skaitā, cenā ietilpst arī trepju un margu montāža kā arī uzstādīšana. Mākslinieki kā arī metālapstrādes uzņēmumu speciālisti vienmēr ir atvērti sadarbībai ar klientiem ieceru īstenošanai.

 

Metāla vārti un žogi privātīpašumiem.

Pie kalējiem bieži vien tiek pasūtīti ari metāla žogi un vārti. Vai ir iespējams iegūt vēl labāku sargu mūsu īpašumam par dzelzs vārtiem vai arī žogu, kurš tiek veidots ņemot vērā neskaitāmas īpašuma kā arī apkārtnes īpatnības? Pieprasīts pasūtījuma tips būs arī metāla restes, kuras ir uzstādītas logiem, kā piemēram, garāžās vai arī saimniecības ēkās, ja objekts atrodas ielas pusē, nevis sētā. Daudziem logu restes veido asociācijas ar cietumu, taču tas ir aplami. Restes mūsdienās ir dekorētas ar dizaina elementiem kā arī izlocītas dažādos veidos, nezaudējot to funkcionalitāti.

 

Metāla apstrādes produkti.

Metālapstrāde cilvēku prātos asociējas ar masveida rūpniecisku ražošanu vai arī māksliniecisku darbību. Mūsu iestādes un personāla mērķis ir parādīt, ka metāls ir ļoti elastīgs un elementāri pielāgojams materiāls, no kura var veidot arī dažāda tipa sadzīvē lietojamus elementus, tai skaitā žogus un kāpnes privātiem pasūtītājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *