INTERESANTS RISINĀJUMS TELPU DEKORĒŠANAI – APDRUKA UZ KANVAS.

Ņemot vērā to, ka sienas aizņem lielāko daļu no telpas, tās ir kā lielisks palīgs telpu iekārtošanai. Izmēģinot dažādus veidus kā izvietot aksesuārus uz sienām, ir iespējams vizuāli samazināt vai palielināt telpu izmērus, akcentējot svarīgāko.

Bieži vien, vēlamo efektu ir iespējams iegūt ar dažādu kanvu izvietošanu uz sienas. Kanva ir audekla gabals, kas uzvilkts uz koka rāmja un gatavs apdrukai vai apgleznošanai. Ļoti populāri ir uz kanvām drukāt vairākas sev svarīgas fotogrāfijas, ko ir var izprintēt arī kā kolāžu, piešķirot īpašu akcentu ne tikai sienai, bet arī pašai telpai. Kolāžas izmēra kanvas ir nepieciešams izvietot ar nelielu 3-5 centimetru atstatumu vienu no otras. Uzzini vairāk šeit!

KO DARĪT, LAI KANVA KALPOTU PĒC IESPĒJAS ILGĀK?
Kanva nav vien apdrukāts auduma gabals uz rāmja. Katra izgatavotā kanva tiek apstrādāta ar speciālu laku, kas sargā kanvu no putekļiem un arī UV stariem, kas var kaitēt attēla kvalitātei ilgtermiņā. Šī iemesla dēļ, kanvu būs iespējams novietot pat pie vissaulainākās sienas, nebīstoties par to, ka tā varētu izbalēt. Lai uzdrukātais attēls uz kanvas būtu kvalitatīvs, ir nepieciešams izmantot piemērota izmēra attēlus un arī to formātus. Ja attēla kvalitāte būs zema, tad apdruka ir graudaina vai izplūdusi, pikseļaina un visādi citādi nekvalitatīva. Apdrukai būs iespējams izmantot fotogrāfijas, kas ir izmērā no 2-50 megabaitiem. Ja jāizvēlas attēla formāti, tad vislabākie ir .jpg vai .png. Ja gribat izgatavot kanvu ar cita izmēra attēlu vai arī attēla formātu, nepieciešams sazinātis ar pakalpojuma sniedzēju, lai vienotos par iespējām. Kanvas izgatavošana aizņem laiku līdz divām daba dienām, atkarībā no pasūtījuma apjoma.

KANVAS CENA.
Produkta gala cenu veido dažādas pozīcijas. Viens no kritērijiem ir tas, vai nepieciešams izgatavot vienu kanvu vai kanvu kolāžu vienā vai arī dažādos izmēros. Kanvas izmērs nosaka to, kāda ir sākuma cena. Ir iespējams izgatavot gan nelielus darbus, sākot ar 20×30 centimetru izmēru, gan liela izmēra drukas kanvas, līdz pat 120×180 cm. To, kā kanva izskatīsies un kādus efektus ir iespējams piemeklēt attēlam, ir iespējams salīdzināt elektroniski, veicot pasūtījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *