Kādus ēdienus izmēģināt konditorejā?

Konditoreja ir lieliska vieta, kurā iespējams satikties ar tuvākajiem draugiem un nogaršot dažādas uzkodas pavisam nesteidzīgā gaisotnē. Norādītie konditorejas izstrādājumi sevī ietver gardus kliņģerus, estētiskas tortes, uzkodas utt. Pieredzējušās konditorejas Rīgā piedāvājumā iekļauj arī jaunas un īpašas receptes, tādēļ pārsteigti būs ne tikai Jūsu viesi, bet arī Jūs. Patiesībā tortes pēc pasūtījuma vienmēr uzlabo noskaņojumu svinībās, tāpēc droši izmantojiet iespēju un izvēlieties mīļākās garšas! Bieži vien tiek rīkoti dažādi svinīgi banketi, tāpēc konditorejas personāls atbilstoši parūpēsies par ēdināšanas norisi un Jums atliks daudz vairāk laika citiem uzdevumiem.

Ieskaties – http://www.francumaize.lv/produkcija/bulcinas-un-smalkmaizites/

Personalizētas tortes īpašai noskaņai

Klasiskās tortes uz pasūtījumu spēj ieintriģēt ikvienu cilvēku, jo šāds piedāvājums ļauj izpausties, veidojot neierastus zīmējumus, uzrakstus utt. Pasūtīt kūku ir pavisam vienkārši, galvenais saprast, kas tieši Jums garšo un ko konkrēti vēlaties redzēt, jo konditori spēj veikt īstas brīnumlietas! Tortes pēc pasūtījuma Rīgā ir daudz interesantākas un unikālākas, turklāt tiek gatavotas klasiskās lauku un arī modernās tortes. Domājot par to, kur ērtāk pasūtīt tiešām garšīgu kliņģeri, paturiet prātā, ka plašajā piedāvājumā ir dažādi saldie un sāļie varianti, tāpēc varat nogaršot ko neredzētu! Visi individuālie pasūtījumi rada ļoti patīkamas emocijas, pietam pats klients ir drošs, ka ietvertās izejvielas viņam garšos un neizraisīs alerģiskas reakcijas.

Fantastisks bankets jebkurā vietā

Ja Jums vajadzīga galda klāšana dažādos svētkos, Jūs noteikti varat izmantot konditorejas palīdzību, lai visu pēc iespējas labāk noorganizētu. Izbraukuma banketi vienmēr nozīmē došanas uz Jūsu noteikto vietu, taču tas neietekmē ēdiena un apkalpošanas servisa kvalitātes līmeni. Banketu ēdienkarte pilnīgi noteikti tiek īpaši pielāgota katrai situācijai, tieši tāpēc galdu klāšana cenas mēdz atšķirties un par to vēlams vienoties jau no sākuma. Uzkodas banketiem tiek nodrošinātas vajadzīgajā daudzumā, tāpat tiek iekļauti daudzveidīgi izstrādājumi, līdz ar to kafijas pauzes uzreiz sagādās patiešām mājīgu un draudzīgu atmosfēru. Galdu klāšana izbraukumā palīdz ieekonomēt dārgo laiku, tādēļ tas ir izdevīgi un ļoti praktiski!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *