KREDĪTU APVIENOŠANA.

Kredītu apvienošana ir viens no populārākajiem pakalpojumiem, ko mūsdienās ir iespējams saņemt pie dažādiem aizdevējiem Latvijā. Tā ir lieliska iespēja visus ikmēneša kredītu maksājumus apvienot vienā maksājumā, vienam konkrētam aizdevējam, nevis vairākiem. Ērta ikmēneša maksājumu pārvaldīšana ļoti atvieglo dzīvi ikvienam, neatkarīgi no tā, vai ir kredītsaistības vai nē. Apvienojot kredītus, tiek dota iespēja samazināt ikmēneša procentu maksājumus un arī pagarināt atmaksas termiņu esošajām saistībām. Nav noteikts skaits aizdevumu, ko apvienot, galvenais nosacījums, lai summa nav zemāka par 500 eiro un nepārsniedz 7500 eiro. Pārkreditācija bez ķīlas dod iespēju klientiem savas kredītsaistības dzēst sešu gadu laikā. 9-45% likme tiek pielāgota katram aizdevumam un gala procentu apmērs ir atkarīgs no kredīta summas. Pieteikumi tiek izskatīti ilgākais stundas laikā un klients tiek informēts par lēmumu nekavējoties. Atliek vien parakstīt līgumu un jaunie aizdevuma noteikumi stājas spēkā. Nav arī jāuztraucas par citu kreditoru informēšanu. Jaunais aizdevējs to izdarīs Jūsu vietā!

KUR VAR APVIENOT KREDĪTU MAKSĀJUMUS?
Pārkreditācija, jeb kredītu apvienošana vienā, notiek ļoti ātri un bez lika stresa, gluži t’pat kā jebkura cita veida aizdevuma saņemšana, kas nenotiek klātienē. Ātro kredītu aizdevēji var lepoties ar kuplu klientu loku, tādēļ kredītu apvienošana ir ļoti pieprasīts pakalpojums mūsdienās. Šis ir lielisks veids kā samazināt ikmēneša tēriņus. Apvienot kredītus ir iespējams gan internetā, gan aizdevēja birojā uz vietas Rīgā. Pieteikumu var nosūtīt 7 dienas nedēļā, 24 stundas diennaktī, taču, tas tiks izskatīts kredītiestādes darba laika un, maksimumS stundas laikā, klients tiks informēts par lēmumu.

PĀRKREDITĀCIJAS NOSACĪJUMI.
Daudzi, noteikti, ir ieinteresēti šāda veida pakalpojuma izmantošanā un vēlas uzzināt, kādi noteikumi regulē pakalpojuma saņemšanu. Lai apvienotu aizdevumus vienā maksājumā, nav nepieciešama ķīla, kas ir laba ziņa daudziem. Divi galvenie nosacījumi pakalpojums saņemšanai ir stabila darba vieta un ikmēneša ienākumi, kā arī pozitīva kredītvēsture. Vēl būs nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, pase vai ID kart, kā arī klientam ir jābūt vecumā no 21-70 gadu vecumam. Aizdevumam var pieteikties internetā, vai aizdevēja birojā,taču, der atcerēties, ka elektroniskai līguma apstiprināšanai būs nepieciešams e-paraksts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *