Kvalitatīvas mēbeles mājokli padara par mājām

Arvien biežāk mēbeļu ražotāji patērētajiem piedāvā patiesi “gudras” mēbeles, kuru vienkāršais izskatas īstenībā slēpj pārdomātu un ekonomisku dizainu. Arī šādas advancētas mēbeles ir atrodamas dažādos dizainos, izmēros un krāsās veikalos, tās ir iespējams pilnībā pielāgot katra klienta vēlmēm, izgatavojot mēbeles pēc pasūtījuma.

Šīs mēbeles būs ideāli pielāgotas tieši jūsu mājokļa vajadzībām un interjeram, vienlaicīgi process garantē autentiskumu un unikālu pieeju izgatavošanā. Izmantojot šo iespēju, paveras iespēja lieliski ekonomēt. Tā vietā, lai iegādātos vairākus standarta interjera priekšmetus, varam specializēti izgatavot tieši savas telpas izmēriem nepieciešamu mēbeli.

Ieskaties – http://virsmatraci.lv/

Virtuvē notiek liela daļa jebkuras saimniecības rosības. Mājokļa saimnieku paradumi, tradīcijas un gaume tieši novērojama virtuves iekārtojumā. Lai neizjauktu telpas individualitāti, ir ieteicams virtuves iekārtas izgatavot pēc pasūtījuma. Neatkarīgi no virtuves izmēriem, tieši iebūvētās virtuves ir iecienīts risinājums. Virtuves mēbeles tieši ietekmē to, kāda būs konkrētā virtuve – vienkārša un ērta vai mājīga un saulaina. Ir nozīmīgi saprast, vai virtuvē atradīsies mikroviļņu krāsns, veļas mašīna, trauku mazgājamā mašīna – šīs virtuves ierīces ietekmē virtuves mēbeļu izmērus un dizainu. Jāsaprot arī tas, ka virtuve ir telpa, kurā apgrozāmies visvairāk, tādēļ taupīt uz šīs telpas iekārtošanu tiešām nav ieteicams.

Telpa, kurā mazgājam matus, skujam bārdas, arī atpūšamies vannas burbuļos – tā ir vannas istaba. Šī vieta ir īpaša ar to, ka nelielā platībā vēlamies ietilpināt gana daudz. Ir patiešām lieliski, ja vannas istabā varam iekārtot plauktu tīriem dvieļiem, kosmētikas piederumiem, šampūniem un ziepēm, varbūt arī veļas mazgāšanas līdzekļiem. Šķiet, neviena vannas istaba nav iedomājama bez spoguļa. Mūsdienīgas vannas istabas mēbeles ir spējīgas izdarīt neiespējamo – ietilpinot visus nepieciešamos priekšmetus, radīt iespaidu par minimālisma interjeru. Šādās vannas istabās ir patīkami uzturēties un gatavoties dienas gaitām.

Laika gaitā priekšnams ir kļuvis par mājokļa neoficiālo noliktavu, kurā atrodas plaša spektra priekšmeti – apavi aukstajai un siltajai sezonai, mājas čības, mēteļi, vējjakas, pirkstaiņi un dūraiņi, dažāda lieluma lietussargi un lietusmēteļi, kā arī suņu pavadas un apavu smēre.Ņemot vērā, ka koridori parasti ir nelielas telpas, ir grūti iedomāties, kā to visu satilpināt tā, lai nerastos haoss. Izvēloties mēbeles pēc pasūtījuma, speciālisti var pielāgot un izgatavot koridora mēbeles tieši konkrētajai telpai.

Viesistaba ir mājokļa eklektiskā telpa. Te, iespējams, drēgnos vakaros sprakšķ malka kamīnā. Viesistabā stāv TV, varbūt plašu atskaņotājs vai mūzikas atskaņošanas sistēma. Te varbūt ir stūra dīvāns, noklāts ar plediem un dekoratīviem spilveniem. Bieži sastopam arī kafijas galdiņu, uz kura stāv trauciņš ar ledenēm vai cepumiem. Viesistabu, iespējams, pieskandina klavieru skaņas, ja tajā atrodas arī klavieres. Šajā telpā katram mājokļa iemītniekam jājūtas ērti, atbrīvoti un mājīgi. Lai apvienotu mājinieku personības, viesistabā labi iederas iebūvētie skapji,  TV iekārtas, plauktu sistēmas – gan atvērtās, gan slēgtās. Viesistabas mēbeles ir kļuvušas elegentas un jau sen atkāpjas no klasisko sekciju tradīcijas. Mūsdienīga viesistaba ir funkcionāla, eleganta un mājīga.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *