Kvalitatīvi kamīni mājīgai noskaņai

Kamīni nodrošina ļoti ātri siltumatdevi, pietam tie lieliski bagātina interjeru un noskaņa kļūst mājīgāka. Garšu baudījumu sniedz kamīnkrāsnis, jo tajās gatavotie ēdieni ir nevainojami, turklāt no krāsns izdalītais siltums saglabājas vairākas stundas.

Taču stūra kamīni brīnišķīgi iederēsies arī nelielā telpā, tāpēc varēsiet izstrādāt interjeru, kā vien vēlaties. Granulu kamīni jālieto atbilstoši nosacījumiem, jo atsevišķiem modeļiem obligāti vajadzīgs režģis. Šīs dažādās krāsnis radītas Somijā, kas vien jau liecina par teicamo kvalitāti, pārdomātiem dizaina risinājumiem un ilgo ekspluatācijas laiku.

Ieskaties šeit – https://www.tulikivi.lv/katalogs/kamini-krasnis/

Pielāgojiet krāsni savai pirtij

Labākā vēsts ir tā, ka pirts krāsnis neaizņem pārāk daudz vietas, taču izdala ļoti daudz siltuma. Patiesībā malkas krāsnis var iekurināt atrodoties priekštelpā, tāpēc pirtī noteikti saglabāsies siltums. Lai noturētu siltumu ilgāk un lai nebūtu visu laiku jāraizējas par krāsns ārējo veidolu, Jums jāizvēlas ziepjakmens apdare. Kopumā šīs krāsnis izskatās moderni, pietam varat izraudzīties atbilstošas stikla durtiņas. Savā pirtī jutīsieties labāk kā varat iedomāties, jo gaiss telpā būs ļoti patīkams un nebūs ilgi jāgaida, lai tā pilnībā uzsiltu.

Kā izvēlēties plīti virtuvei?

Vienkāršās un gaumīgās plītis tiek izmantotas dažādās telpās, tomēr, lai izvēlētos sev piemērotāko, uzreiz jānoskaidro, cik lielu platību tā apsilda. Plītis ar cepeškrāsni ir brīnišķīgs risinājums mazām telpām, jo Jūs uzreiz iegūstat iekārtu, kas pilda vairākas funkcijas. Paskatoties uz piedāvājumu vērts padomāt, vai Jums nepieciešama plīts ar divām atsevišķām cukām, jo tas dotu iespēju lietot abas šīs plīts funkcijas reizē. Ziepjakmens apdare ir tiešām pieprasīta, jo tai nekaitē ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi, kā arī ūdens un daudzas citas ārējās ietekmes, tāpēc vien plīts ilgu laiku būs kā jauna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *