LABS KVALITATĪVU KRĒSLU PIEDĀVĀJUMS

Krēsli – mēbele, kas redzama ikkatrā telpā, kur uzturas cilvēki. Mūsdienās krēsli vairs nav tikai vienkārša funkcionāla lieta, kas tiek izmantota tikai sēdēšanai – nē, mūsu laikos krēsli ir arī dizaina objekts, kas apbrīnojami daudz ko atklāj par telpas dvēseli.

Vienalga, vai jums nepieciešami bāra krēsli, konferenču krēsli vai atpūtas krēsli – dizainakresli.lv neapšaubāmi ir pareizā izvēle , lai atrastu ideālo piedāvājumu.

Dizainakresli.lv  ir uzņēmums ar vairāk kā desmit gadu pieredzi krēslu radīšanā.

Šiem krēsliem ir vairāki būtiski plusi. Pirmkārt, tā ir izcila kvalitāte – uzņēmums garantē, ka šīs mēbeles būs izturīgas un kalpos gadiem ilgi.  Otrkārt, elegance – saplākšņa krēsli ir īpaši ar elegantām, liektām līnijām un formām, kas vienmēr iederās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, tas ir komforts, jo liekti līmētā finiera krēsli nav smagi – tie ir arī ergonomiski,jo aizņem maz vietas un tos ir viegli salikt kopā, ja rodas vajadzība tos pārvietot uz citurieni. Vēl jo vairāk – dizainakresli.lv ražotā produkcija ir stila etalons, jo tos ir veidojuši pasaulē slaveni un pazīstami interjera dizaina mākslinieki, piemēram, Jakob Berg (Dānija),  Jakob Wagner (Dānija), O4I Design studio (Zviedrija), un citi.

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv radītos krēslus? Šis ir uzņēmums ar vairāk kā desmit gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Kvalitāte, elegance un komforts – tās ir trīs vērtības, kas ir uzņēmuma dizainakresli.lv pamatā.

Elegance. Saplākšņa krēslu līnijas un formas ir liektas un plūstošas. Šie krēsli bagātina jebkāda veida telpu. Krēslu elegance nav nejaušība – tas ir rūpīgs starptautiski atzītu interjera mākslinieku darbs, kuri rūpīgi strādājuši, lai uzburtu krēslu stilu un oriģinalitāti.

Komforts – pateicoties liekti līmētā finiera tehnoloģijai, saplākšņa krēsli ir ļoti viegli, līdz ar to krēslus ir viegli pārvietot, turklāt krēsli veidoti tā, lai būtu veikli uzliekami viens uz otra un ērti glabājami.

Lai arī dizaineri ir no ārzemēm, paši krēsli tiek veidoti tepat pie mums – Latvijā. Šis ir būtisks faktors, tāpēc ka tas nosaka ne tikai mēbeļu piegādes izmaksas un laiku, bet tā ir arī praktiska iespēja apskatīt noskatītos krēslus klātienē pirms darījuma veikšanas.

Izvēloties, piemēram, krēslus virtuvei vai bāra krēslus, ļoti būtiski ņemt vērā, ka krēsliem ir noteikti jābūt viegli tīrāmiem.

krēsli ir ērti saliekami viens uz otra kompaktai uzglabāšanai vai pārvietošanai

 

Ja vēlies, lai krēsli ātri nenolietojas, turklāt izskatās lieliski, tad iesakām izvēlēties tos no ražotāja, kas ir šeit Latvijā, tātad ir atbildīgs savu klientu ptriekšā un rūpējas par nopietnu attieksmi pilnīgi pret visiem klientiem. Vietējie ražotāji jūtas atbildīgāki savu pircēju priekšā, jo tas ir reputācijas un goda jautājums.

Dizainakresli.lv viennozīmīgi ir augstākās klases sadarbības partneris krēslu un citu mēbeļu iegādes jautājumos, jo labas kvalitātes krēsli un citas mēbeles, kā arī profesionāls serviss te ir būtiskākās vērtības – sākot no virtuves iekārtošanas un beidzot ar varena uzņēmuma konferences apkalpošanu.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir būtiska vērtība ikvienā gadījumā, jo tas nodrošina rūpēsies par labu rezultātu – tas attiecas gan uz virtuves iekārtošanu, gan uz sava firmas iekārtošanu. Izvēlies meistarīgu un stilīgu mēbeļu ražotāju – dizainakresli.lv!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *