METĀLAPSTRĀDES UN BRUĢA IEKLĀŠANAS PAKALPOJUMI

Ar vien biežāk dažāda veida metāla konstrukcijas tiek izmantotas ne tika ražotnēs, bet arī privātīpašumos savas saimniecības labiekārtošanā. Vārti, vārtu konstruēšana, angāri, metāla garāžas un vēl daudz kas cits, ir tikai maza daļiņa no visa piedāvājuma.

Labas kvalitātes vārtus savā īpašumā vēlas uzstādīt ikviens, kurš vēlas norobežot sava īpašuma platību un pasargāt to no svešiem skatieniem. Ar metāla garāžām, dažkārt, var nepietikt, tādēļ metāla angāri var būt labs risinājums visu vajadzību īstenošanai. Lai visu īpašuma apkārtni padarītu funkcionālāku, metāla konstrukcijas vislabāk izskatīsies uz bruģēta pamata.

SALIEKAMO GARĀŽU VARIANTI
Klientiem ir iespējams izvēlēties dažāda tipa saliekamās garāžas. Metāla garāžas, visbiežāk, tiek iedalītas pēc to jumta veida. Ir iespējams izveidot garāžas ar horizontāli slīpu jumtu, garāžas ar divslīpu jumtu un garāžas ar vertikāli slīpu jumtu. Nav aizmirsts arī par lielgabarītu tehniku, tādēļ ir iespējams iegādāties arī garāžas traktoriem. Ne tikai moduļu mājas, bet arī moduļu garāžas ir labs veids kā atrisināt situāciju, ja garāža konkrētajā vietā ir nepieciešama uz neilgu laiku, vai ir plāns nākotnē to pārvietot. Garāžas vārti var būt dažāda veida – gan atverami, gan bīdāmi uz augšu vai uz sāniem. Garāžu cenas lielā mērā nosaka tas, kāds būs to izmērs un segums. Garāžu būvniecība var būt arī individuāls projekts, balstīts uz specifiskām klienta vēlmēm un vajadzībām.

DZELZS ANGĀRI SAIMNIECĪBĀM.
Mūsdienu iespējas sniedz dažādus risinājumus, tādēļ interesentiem ir iespējams tikt ne tikai pie saliekamas garāžas, bet arī angāra. To izmēri ir dažādi un līdz ar to mainās arī cena. Visbiežāk angāru cenas sākas no vidēji 50 eiro par kvadrātmetru. Garāžām un angāriem tiek dota arī garantija, visbiežāk 3 gadu garumā. Angāru būvniecība notiek līdzīgi kā garāžu būvniecība, turklāt, metāla angāru celtniecība notiek raiti, jo tos var viegli un ātri samontēt, lai būtu iespējams pēc iespējas ātrāk uzsākt to ekspluatāciju.

MULTIFUNKCIONĀLI BRUĢA PAKALPOJUMI SĒTĀM KĀ ARĪ ZEMES GABALIEM.
Optimālākais risinājums apkārtnes sakopšanā ir bruģa ieklāšana. Bruģis ir materiāls, kas kalpos ilgi un ļoti viegli kopjams, tas nebojājas un to var arī nomontēt un pārvietot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *