Moderni krēsli – interjera odziņa

Ikdienā mēs to nepamanām, bet patiesībā krēsli ir nepieciešami it visur, tie ir ar mums kopā it visur  – gan mājās, gan ikvienā uzņēmumā. Tiem ir ne tikai funkcionāla vērtība, bet tie ir arī būtiska daļa no interjera dizaina, kas atstāj priekšstatu par cilvēku, viņa mājām un visu pārējo šajā telpā.

Varbūt jūs interesē oriģināli bāra krēsli vai kompakti apmeklētāju krēsli, bet varbūt jūs meklējat jau sen pelnītu labu atpūtas krēslu – visos šajos gadījumos dizainakresli.lv viennozīmīgi ir labākā izvēle, ko jūs nenožēlosiet.

Uzzini vairāk – https://www.dizainakresli.lv/produkti/kresli/bara-kresli/

Kādēļ izvēlēties tieši šos krēslus? Pirmkārt, tā ir pati labākā kvalitāte – uzņēmums garantē, ka šīs mēbeles būs izturīgas un kalpos gadiem ilgi.  Otrkārt, stils – saplākšņa krēsli ir īpaši ar skaistām, liektām līnijām un formām, kas vienmēr izskatās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, pateicoties liekti līmētajam finierim, krēsli ir neticami viegli pārvietojami, turklāt to ergonomiskā forma arī sēdēšanai sniedz papildus komfortu. Ceturtkārt, bet ne mazāk svarīgi – šie tomēr ir dizaina krēsli, to dizainu ir radījuši pasaulē atzīti dizaina mākslinieki, piemēram, Pancho Nikander no Somijas, Komplot Design (Dānija), Eric Pfeiffer no Amerikas Savienotajām Valstīm un vēl daudzi citi.

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv piedāvātāš mēbeles? Šis ir uzņēmums ar daudzu gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Tā ir nemainīga kvalitāte, izsmalcināta elegance un komforts.

Elegance. Bez asumiem un lauztām formām – saplākšņa krēsli ir harmoniski, to līnijas ir plūstošas un maigas. Šāda veida krēsli bagātina jebkuru telpu. Dizainakresli.lv zina, cik milzīga nozīme ir detaļām un oriģinālam stilam, tāpēc uztic krēslu dizaina izstrādi pasaulē atzītiem dizaina māksliniekiem.

Komforts – pateicoties liekti līmētā finiera tehnoloģijai, saplākšņa krēsli ir ļoti viegli, tātad krēslus ir viegli pārvietot, turklāt krēsli veidoti tā, lai būtu veikli uzliekami viens uz otra un kompakti glabājami.

Neskatoties uz to, ka dizains ir aizgūts pasaules pieredzē, paši krēsli tomēr ir īsts Latvijas ražojums. Latvijā ražoti krēsli –  tas nozīmē, ka krēslus ir iespējams apskatīt realitātē , kamēr pirkums nav vēl izdarīts, un tie tiks piegādāti ātrāk un lētāk nekā veicot pasūtījumu no ārzemju lapām, kā arī vajadzības gadījumā pasūtījuma detaļas nav problēmu individuāli pielāgot jūsu specifikācijai.

Ja vēlaties iegādāties virtuves krēslus, tad iesakām dot priekšroku tādiem krēsliem, ko ir ērti uzturēt. Tas pats attiecas arī uz bāra krēsliem.

tie saliktā veidā ir pielāgoti kompaktai uzglabāšanai – proti, tie neaizņem daudz vietas.

 

Ja vēlaties, lai krēsli nav bieži jāmaina un tie vienmēr izskatās gaumīgi, tad iesakām izvēlēties tos no uzņēmuma, kas bāzējas šeit Latvijā, tātad ir atbildīgs savu klientu ptriekšā un rūpējas par draudzīgu attieksmi pilnīgi pret visiem klientiem. Latvija vienkārši ir pārāk maza, lai uzņēmums varētu  atļauties bojāt savu reputāciju, kā tas gadās ar lieliem citu valstu ražotājiem, kuri nereaģē uz it kā sīkām, individuālām negatīvām atsauksmēm.

Dizainakresli.lv neapšaubāmi ir respektabls sadarbības partneris jebkurā situācijā, kad meklējat jaunus bāra krēslus, virtuves krēslus vai, piemēram, apmeklētāju krēslus, jo labas kvalitātes krēsli un citas mēbeles, kā arī profesionāls serviss te ir būtiskākās vērtības – sākot no virtuves iekārtošanas un beidzot ar varena uzņēmuma konferences apkalpošanu.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir nozīmīgākā vērtība ikvienā gadījumā, kas nodrošina jau pusi no izdošanās – tas attiecas gan uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava biznesa vizuālās identitātes izveidi. Izvēlies meistarīgu un stilīgu krēslu ražotāju – dizainakresli.lv!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *