NO NELIELĀM SVINĪBĀM LĪDZ VĒRIENĪGĀM KONFERENCĒM

Mēbeļu izgatavotājs no Latvijas, kas nodarbojas ar krēslu un galdu tirdzniecību, kā arī nomu. Galdu īre, krēslu noma, bet varbūt abi divi – mūsu mājaslapai būs jums ko piedāvāt, jo šī ražotāja mēbeles ir smalkas un izturīgas vienlaicīgi.

Mēbeļu ražošanas procesā tiek izmantota liektā finiera tehnoloģija un tā nodrošina, ka krēsli nav smagi vai masīvi, turklāt to dizains ir veidots tā, lai krēslus būtu patiesi viegli sakraut vienu uz otra. Krēsli ar galdiem stila ziņā te būs pieskaņoti viens otram, tādējādi veidojot lielisku kombināciju, kas neapšaubāmi iepriecinās laba stila cienītājus. Uzzini vairāk šeit!

Ja jūsu interesē galdu noma,  piedāvā dažus labus variantus, ko noteikti ir vērts apskatīt. Ja būs iespaidīgs notikums ar klātiem galdiem, tad noderīgs būs galda modelis “Arthur”, jo tas ir liels un izturīgs, taču tajā pašā laikā nav smags. Ja plānojat neformālu pasākumu vai koncertu, kur vairāk derētu tāda kā bāra atmosfēra, jums noteikti iepatiksies modelis “Moriss”, kas pieejams gan tumšā, gan gaišā toņkārtā.

Ja esat paredzējis organizēt konferenci, tad svarīgāk par galdiem būs izvēlēties ērtākos krēslus. Ir diezgan grūti ilgstoši nosēdēt uz vietas, taču konferencēs tieši tas ir jādara, tāpēc vēl jo nozīmīgāk ir izvēlēties labākos krēslu, kas, no vienas puses, ļauj justies ērti, bet, no otras puses, neiemidzina jūsu uzmanību.

Dizainakresli.lv piedāvā sešu veidu krēslu nomu, un tas ir pietiekami daudz, lai atrastu vajadzīgo, bet nav pārāk daudz, lai neapmulstu no izvēles. Būtiska šo krēslu priekšrocība ir gudrais dizains, kas nodrošina ne tikai to, ka šie krēsli ir ļoti viegli, bet arī to, ka tos ļoti kompakti var salikt vienu uz otra, lai varētu pārvietot.

Kolekcijas Flow krēsli ir pieejami 250 eksemplāros, tāpēc krēslu noma pat lielam pasākumam kļūst iespējama, pateicoties dizainakresli.lv.

Kad galdi un krēsli izvēlēti, vajadzētu apsvērt arī garderobes nomas nepieciešamību. Iespējams, ka pietiks tikai ar garderobes statīva nomu, bet tas, protams, atkarīgs no gadalaika. Ja ārā gaidāmi  jebkāda veida nokrišņi vai pat neliels aukstums, tad jums kā pasākuma organizētājam vajadzētu nodrošināt vietu, kur atstāt mēteļus un lietussargus. Ja laiks solās būt labs, tik un tā pasākuma vietā vajadzētu būt stūrītim, kur atstāt somas, maisiņus un tamlīdzigas lietas, ko nebūs ērti staipīt līdzi un ko nebūs pārāk glīti pakārt uz  krēsla atzveltnes. Domājot par šīm niansēm, atkārtojiet mūžu seno likumu – ja viss būs kārtībā, daudzi, iespējams nepamanīs, kādi krēsli vai galdi pasākumā bija, taču, ja kaut kas nebūs labi – par to runās visi.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *