VIEGLI PĀRVIETOJAMI, ĒRTI UN SKAISTI MĒBEĻU RISINĀJUMI

Vai kādreiz esat aizdomājušies, kas ir tā mēbele, bez kuras nevar iztikt? Viena no tādām mēbelēm pavisam noteikti ir krēsli. Krēsliem ir ne tikai funkcionāla vērtība, bet tie ir arī būtiska sastāvdaļa no telpas stila, kas izsaka priekšstatu par telpas iekārtotāju.  Nav svarīgi, vai jūs plānojat iekārtot savu uzņēmumu un tādēļ jums nepieciešami bāra krēsli, konferenču krēsli vai atpūtas krēsli,  vai koka krēsli virtuvei – Latvijā ražotās mēbeles viennozīmīgi būs īstā izvēle labākajam risinājumam.

Kāpēc izvēlēties tieši šos krēslus? Pirmkārt, tā ir izcila kvalitāte – garantē šo mēbeļu ilgmūžību un izturību.  Otrkārt, stils – liekti līmētā finiera krēsli ir īpaši ar gaumīgām, liektām līnijām un formām, kas vienmēr izskatās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, liekti līmētais finieris padara šos krēslus viegli transportējamus, turklāt to ergonomiskā forma arī sēdēšanu padara izteikti ērtu un patīkamu. Ceturtkārt, bet ne mazāk svarīgi – šie tomēr ir dizaina krēsli, kuru stilu ir radījuši pasaulē atzīti interjera dizaineri, piemēram, Pancho Nikander (Somija), Komplot Design (Dānija), Eric Pfeiffer no Amerikas Savienotajām Valstīm un vēl daudzi citi.

Kāpēc izvēlēties Latvijā ražotos krēslus? Šis ir uzņēmums ar daudzu gadu profesionālos pieredzi krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Vai iespējams vienā krēslā apvienot prasības gan pēc praktiskuma, gan smalkuma? Jā, tas ir iespējams –  piedāvā krēslus, kas vienlaicīgi ir gan eleganti, gan komfortabli, gan kvalitatīvi.

Elegance. Saplākšņa krēslu līnijas un formas ir liektas un plūstošas. Šie krēsli harmonizē jebkāda veida telpu. Krēslu elegance nav nejaušība – tas ir rūpīgs starptautiski atzītu dizaina mākslinieku darbs, kuri rūpīgi strādājuši, lai radītu krēslu stilu un oriģinalitāti.

Komforts – pateicoties liekti līmētā finiera tehnoloģijai, saplākšņa krēsli ir patīkami viegli, tādēļ krēslus ir viegli pārvietot, turklāt krēsli veidoti tā, lai būtu veikli saliekami kopā un kompakti uzglabājami.

Lai arī mākslinieki ir ārzemju, paši krēsli tiek veidoti šeit pie mums – Latvijā. Tas ir svarīgs bonuss, tāpēc ka tas nosaka ne tikai krēslu piegādāšanas cenas un termiņu, bet tā ir arī praktiska iespēja izpētīt noskatītās mēbeles klātienē kamēr pirkums vēl nav izdarīts, un nepieciešamības gadījumā saņemt konsultāciju par individuāliem pasūtījumiem.

Krēsliem, kam ir dažādas funkcijas, būs arī citas prasības, kas ir būtiskas – ja vēlaties pirkt krēslus virtuvei vai bāra krēslus, tad jāmeklē tādi, ko ir ērti mazgāt.

Kas jāņem vērā, ja jums jāiegādājas konferenču krēsli? Neapšaubāmi, ka  tās ir ērtības, kas nemainās, kad šajos krēslos jāsēž ilgs laiks.  Vērtējot praktiskās kvalitātes, ir noteikti jāparliecinās, vai krēslu kājas nebojās grīdas, kā arī jāpārliecinās, vai krēsli .

 

Ja gribat, lai krēsli kalpo ilgi un izskatās lieliski, tad jums jāpasūta tie no ražotāja, kas bāzējas šeit Latvijā un uzņemas atbildību par savu darbu un gādā par draudzīgu attieksmi pilnīgi pret visiem klientiem. Vietējie ražotāji izjūt lielāku atbildību savu pircēju priekšā, jo tikai tādā veidā var ilgstoši saglabāt nemainīgi labu reputāciju.

Ražotājs, kas dzimis un attīstās Latvijā par ikvienu savu darbu un klientu atbild ar savu reputāciju, tāpēc vēl jo vairāk varat būt droši, ka vienmēr rūpēsies par krēslu kvalitāti un individualizētu apkalpošanu.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir būtiskākā lieta jebkurā situācijā, jo tas nodrošina jau pusi no izdošanās – tas ir spēkā gan jautājumos, kas attiecas uz virtuves iekārtošanu, gan uz sava biznesa vizuālās identitātes izveidi. Izvēlies profesionālu un stilīgu mēbeļu ražotāju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *